Skip links

Партнерський саміт євангельських служінь

28-30 листопада відбувся Партнерський саміт євангельських служінь “ Через добрі справи до трасформації суспільства”. З перших днів війни євангельські християни України, за підтримки партнерів з усього світу, надають допомогу людям, які постраждали від російської агресії. Реалізуються сотні проектів, в результаті яких вже отримали різноманітну допомогу мільйони людей. Це справжній приклад Євангелії в дії. Війна продовжується а спричинені нею виклики зростають.

Саме тому Рада Євангельських Протестантських Церков України разом з Всесвітнім Євангельським Альянсом ініціювали і провели саміт, який зібрав більше 40 керівників та ключових лідерів благодійних фондів, організацій та інших служінь соціального спрямування, якими опікуються євангельські церкви та об’єднання.

Під час саміту, крім надихаючих духовних роздумів від Паночко М.С., Троць Я.Л та Носова С.В., були представлені ефективні моделі служіння, обговорені виклики в сфері соціального служіння, відбулися презентації майбутніх проектів.

В рамках робочих сесій були напрацьовані рекомендації, які найближчим часом будуть розповсюджені в євангельскому середовищі.