Skip links

Заява РЄПЦУ щодо війни в Україні

Рада Євангельських Протестантських Церков України закликає до максимального молитовного єднання в цей час, коли Україна захищається від загарбників, коли палають українські міста, коли сотні тисяч людей вимушені залишити свої домівки. Ми молимо Господа втрутитись і зупинити особисто президента РФ і тих, хто вірять, що війною, знищенням наших міст, сел, інфраструктури, окупацією територій, і саме головне кровопролиттям та жертвами серед мирних людей, життям сотень і тисяч військових, які пали в бою, можна щось вирішити на цій зраненій гріхом планеті.

Ми покладаємось на Ісуса Христа, посередника Нового Завіту, чия кров промовляє краще ніж кров Авелева (Євреям 12:24), щоб змогти прощати своїм ворогам, вбивцям та кривдникам.

Ми молимось про Божий захист для усіх людей доброї волі, які в ці тяжкі часи виконують свій борг перед державою та служать один одному. Також радіємо, що в цей час євангельські церкви максимально підсилили соціальне служіння, що наші молитовні будинки – це зараз прихисток для нужденних. Слава Богу за кожного нашого вірного брата і сестру, які служать ближнім зараз.

Господи, бережи Україну!