Skip links

День молитви про мир в Україні – 26 січня

Шановні брати та сестри!

В настановах Ісуса Христа щодо останнього часу ми знаходимо такі слова: «Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки, глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому» (Мтф. 24:7).
Те, що відбувається навколо нашої країни, ще одне підтвердження вірності слів Біблії, а також свідчення того, що сили зла в усьому світі підбурюють людей до війни, протистояння, до ворожнечі, яка може унести тисячі життів. Але вістка Ісуса – не тільки констатація майбутніх подій, але в першу чергу заклик: «Не бійтесь!».
Наше життя, майбутнє людства – в руках Господа. Він може зупинити будь-яку навалу і зруйнувати будь-які злі задуми. Тому Рада Євангельских Протестантських Церков України підсилює заклик до особливої молитви за мир.
Запрошуємо 26 січня звершити молитву особливим чином: зателефонуйте комусь з ваших знайомих-християн з іншого міста і разом звершіть з ним молитву про мир в Україні. Також в ці дні моліться в колі своєї родини, в громадах про Божий захист! В спілкуванні з іншими людьми підтримайте їх словами Ісуса: «Не лякайтесь!». Хай це підтримає усіх нас!
«Бо хто Бог, окрім Господа? І хто скеля, крім нашого Бога? Бог сильне моє пристановище, і дорогу мою Непорочний вивідував» (2 Сам. 22:32).

Черговий головуючий у РЄПЦУ, Станіслав Носов