Skip links

РЄПЦУ закликає до молитви про християн Афганістану

РЄПЦУ створює міжцерковну робочу групу для об’єднання зусиль педагогів-викладачів предметів духовно-морально спрямування/християнської етики та батьків. Рішення про це прийнято на засіданні Ради 26 серпня. “Батьки, маючи відповідальність перед Богом та людьми про виховання своїх дітей та будучи замовниками освітніх послуг, які оплачуємо нашими податками, мають повне право отримати ті послуги, які вони вважають найкращими для своїх дітей. Тут потужний голос батьків має бути почутий всіма!” говорять учасники засідання. Робоча група об’єднає батьків, сервісні організації та педагогів і відкрита до співпраці.

Учасники засідання також обговорили загрози щодо життя християн в Афганістані та шляхи допомоги для тих, хто прибувають до України. Близько 30-40% афганських віруючих хочуть залишитися і продовжувати ділитися звісткою про Ісуса зі своїм народом, можливо, навіть ціною власного життя.
За результатами засідання поширено молитовний заклик:
– Молімося, щоб вони були сміливими, мужніми та мудрими у цьому, а також щоб вони могли знайти безпечні місця по всій країні, куди вони могли б переїхати. Зараз потрібно ще багато таких захищених домів.
– Молімося за сім’ї провідників домашніх церков, які загинули. Божа втіха і захист хай будуть з ними.
– Молімося за сиріт, які були врятовані християнськими сервісними організаціями та знаходяться під загрозою захоплення талібами. Дівчаток-підлітків забирають в наречені або рабині, а молодих хлопців в бойовики.
«Молімося з надією про Афганістан та наших братів там. Вони є частиною Тіла Церкви до якого ми всі належимо. Тому ми повинні відчувати, піклуватися і ділитися з ними в цей кризовий час» говорить Анатолий Гаврилюк. «Нарешті, давайте вірити, що результати будуть більшими, ніж ми бачимо природно. Нехай ЗМІ не диктують нам, яке майбутнє чекає Афганістан – Бог завжди має більші плани щодо цієї нації».