Skip links

ЄВАНГЕЛЬСЬКО-ПРОТЕСТАНТСЬКІ ЦЕРКВИ ГОТУЮТЬСЯ ДО МАСШТАБНОГО ДНЯ ПОДЯКИ

Секретаріат Ради євангельсько-протестантських церков України (РЄПЦУ) провів чергове засідання 7 червня 2017 року. Окрім одинадцяти представників Секретаріату, в обговоренні питання порядку денного взяли участь голова правління Інституту релігійної свободи Олександр Заєць, пастори Ярослав Мачинський та Анатолій Козачок, представник Департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури Іван Папаяні.

Окрім аналізу поточної ситуації у сфері державно-церковних відносин, порушували питання законопроектів, що стосуються свободи віросповідання. Олександр Заєць та Іван Папаяні запропонували до розгляду ті питання, що потребують сьогоднішнього вирішення.

Значну частину обговорення було відведено Дню подяки в рамках 500-річного ювілею Реформації, що заплановано на 17 вересня. Денис Наконечний, голова оргкомітету із святкування Дня подяки, надав детальну інформацію для проведення масштабного заходу у центрі Києва. Для святкування випрацювали ключові напрями організаційної роботи: молитовної підтримки і душеопікунства, програмний, музичний, технічний, телевізійний, волонтерський, а також відділ безпеки, інтерактивних майданчиків тощо.

Також члени Cекретаріату РЄПЦУ обговорювали події та активності, які проходили в рамках Р-500. Підсумовували роботу круглих столів, конгресів, наукових конференцій та інших заходів. Щодо подальших активностей у рамках відзначення 500-річчя Реформації обговорили дати і місця їх проведення.

При цьому засідання глав церков – членів Ради євангельсько-протестантських церков України заплановане на 13 червня.