Skip links

ЄВАНГЕЛЬСЬКІ ЦЕРКВИ ГОТУЮТЬ ФІЛЬМ ПРО СВОЄ СОЦІАЛЬНЕ СЛУЖІННЯ В УКРАЇНІ

Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) вирішила популяризувати милосердя і доброчинність, розповівши про роль віруючих у допомозі нужденним, опіці та всиновленні дітей-сиріт, догляді за хворими та людьми похилого віку, реабілітації страждаючих від різного роду залежностей.

 З цією метою останні місяці ведеться робота над створенням документального фільму про соціальне служіння євангельських Церков в Україні. Сценарій до нього вже підготував телеканал «Надія». Наразі триває збір свідчень та статистичних даних, а також зйомка окремих фрагментів фільму.

Представники Церков обговорили цей проект під час засідання Секретаріату РЄПЦУ, яке відбулась 3 вересня 2013 року.

Раніше глави євангельських Церков домовились про співпрацю в інформаційній сфері з метою захисту традиційних моральних цінностей, інституту сім’ї та ознайомлення суспільства з результатами соціального служіння євангельських християн в Україні.

Окрім цього, за результатами згаданого засідання, Головуючий у РЄПЦУ Віктор Алєксєєнко спрямував звернення до голови Верховної Ради, керівників парламентських фракцій та міжфракційних об’єднань із проханням не допустити ухвалення урядового законопроекту № 2342. На переконання РЄПЦУ, дана ініціатива посягає на традиційні сімейні і моральні цінності, свободу віросповідання та вираження поглядів, надаючи особливий правовий захист прихильникам одностатевих відносин.