Skip links

ГЛАВИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ЦЕРКОВ ЗАКЛИКАЮТЬ ХРИСТИЯН УКРАЇНИ ДО ПОСТУ І МОЛИТВИ

Дорогі брати та сестри!

У зв’язку з неправдивими негативними публікаціями в ЗМІ стосовно окремих християн та конфесій, Рада євангельських протестантських церков України пропонує всім християнам об’єднатися в молитві з постом 19 лютого 2012 року.

Молитися про те,
– щоб навіть у цій ситуації звершилася воля Божа та, попри всі задуми людей, Господь був прославлений. Бо «тим, хто любить Бога,… усе допомагає на добре» (Рим. 8:28).
– щоб, незважаючи на будь-які наклепи, ми говорили Євангеліє ще голосніше. «І нині, Господи, поглянь на їхні погрози і дай Своїм рабам з усією сміливістю говорити Твоє слово» (Дії 4:29).
– щоб віруючі захищали правду насамперед своїм святим життям та добрими ділами. «Поводьтеся поміж поганами добре, щоб за те, за що вас обмовляють вони, немов би злочинців, побачивши добрі діла, славили Бога в день відвідання» (1 Петра 2:12).
– щоб Господь дав Своїм дітям мудрості, що і як говорити в даній ситуації, в тому числі й через ЗМІ, бо «коли поведуть вас видати, не журіться наперед, що маєте сказати. Бо те, що буде вам дано в тій годині, – це й говоріть: не ви говоритимете, але Святий Дух» (Марк 13:11).
– щоб нам, християнам, за будь-яких обставин любити оточуючих, прощати винуватців наших, не відповідати образою на образу, а покладатися на Божу справедливість. «Не платіть нікому злом за зло, дбайте про добре перед усіма людьми! Коли можливо, якщо це залежить від вас, живіть у мирі зо всіма людьми! Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь» (Рим. 12:17-19). «Уста правдиві стоятимуть вічно, а брехливий язик лиш на хвилю… Уста брехливі огида у Господа, а чинячі правду Його уподоба» (Прип. 12:19-22).
– щоб Господь благословив та дарував покаяння і журналістам, і представникам влади. «А раб Господній не повинен сваритись, але бути привітним до всіх, навчальним, до лиха терплячим, що навчав би противників із лагідністю, чи Бог їм не дасть покаяння, щоб правду пізнати» (2 Тим. 2:25). «…перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання … за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості. Бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові, що хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди» (1 Тим. 2:1-4).

З повагою,

Головуючий у Раді Євангельських
Протестантських Церков України,
єпископ Асоціації місіонерських церков
євангельських християн України

Василь Давидюк